Okulumuzda ses ve müzik yarışması düzenlendi.

MÜZİK YARIŞMASI

27 Aralık Çarşamba günü Müzik Öğretmenimiz Onur Sancak öncülüğünde 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar arasında müzik yarışması düzenlendi. Koro ve solo performanslardan oluşan yarışmaya 50 yarışmacı katıldı. Yarışmacılar karaoke şarkılar ve enstrümanlarıyla yeteneklerini sergilediler.

Keyifli dakikaların yaşandığı program boyunca tüm öğrencilerin keyfi yerindeydi. Yarışmacıların neşeli performanslarından sonra jüri üyelerinin verdiği puanlarla ilk beşe giren öğrenciler açıklandı.

5B sınıfından Ekin Ekizoğlan ve Özüm öz adlı öğrencilerimiz birinciliği paylaşırlarken 6E sınıfından Elif Samen ikinci, 7E sınıfından Aynur Gebenli üçüncü, 8A sınıfından Eren Kurt dördüncü ve yine 6E sınıfından Sena Naz Örüklü beşinci seçildi.

Birinci olan öğrencilerimize keman, ikinciye gitar, 3., 4. Ve 5. Olan yarışmacılarımıza resim öğretmenimiz tarafından çizilen portreler hediye edildi.

Yapılan yarışmada okulumuzun sanatsal aktivitelere verdiği değer gözler önüne serilirken ,öğrencilerimiz yeteneklerini bir kez daha keşfetme imkanı bulmuştur.

Katılan tüm öğrencilerimize katılımları için teşekkür ediyor, dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.