Bilgi yarışmamız 6/D'nin 1.'liği ile sonuçlandı.

SINIFLAR ARASI BİLGİ YARIŞMASI

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Çukurova Okulları’nda 5, 6, 7 ve 8. Sınıflarda sınıflar arası bilgi yarışması düzenlendi. Öğrencilerimiz geriye dönük öğrendiklerini sorgulayıp değerlendirme fırsatı buldular. Dört ayrı günde yapılan ve tatlı bir rekabet havasında geçen yarışmalarda eğlenceli dakikalar da yaşandı.

İlk gün 8. Sınıflar arasında yapılan yarışmada 8/B sınıfı birinciliği alırken diğer sınıflar da göz dolduran bir performans sergilediler.

İkinci yarışmada 7. Sınıflar arasında kıran kırana geçen mücadelede ipi göğüsleyen sınıf 7/C oldu. Seyircilerimiz de yarışma aralarında çalan müziklerle coşup yarışan arkadaşlarına destek verdiler.

6. sınıflar arasında yapılan yarışmada ise seyirci olarak yarışmada bulunan öğrencilerin tezahüratları ve alkışları adeta salonu inletti. Büyük bir rekabet sonucunda 6/D sınıfı birinci olarak yarışmayı tamamladı.

5. sınıflar arasında yapılan son yarışmada 5/B sınıfı birinci olurken ilk kez böyle bir yarışmaya katılan öğrencilerimizin heyecanı gözlerinden okunuyordu.

Kazan öğrencilerimize soru bankaları ve test kitapları hediye edildi. Eğlenceli bir atmosferde geçen yarışmada gerçek kazanan dostluktu. Yarışmaya katılan katılmayan bütün öğrencilerimize ve emeği geçen tüm öğretmenlerimize bu güzel organizasyon için teşekkür ederiz.